Záróvizsga-beosztások a 2022/23. tanév őszi félévében

Záróvizsga-beosztások a 2022/23. tanév őszi félévében

Agrár-és Élelmiszergazdasági Intézet:

 

Emberi erőforrások alapképzési (BA) szak

BC-AGI-1. bizottság: bizottság szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022. december 14. (szerda) 9.00 óra, helyszín: BUD-G.F-101 szeminárium (G11-es terem), részletes beosztás ITT

BC-AGI-2. bizottság: bizottság szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022. december 15. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-G.F-101 szeminárium (G11-es terem), részletes beosztás ITT

 

Gazdálkodási és menedzsment alapképzési (BSc) szak

BC-AGI-3. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 9. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: Budapest G. F-107 terem, részletes beosztás ITT

BC-AGI-4. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 13. (péntek) 9.00 óra, helyszín: Budapest G. F-107 terem, részletes beosztás ITT

 

Kereskedelem és marketing alapképzési (BSc) szak

BC-AGI-5. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022. december 16. (péntek) 9.00 óra, helyszín: Budapest K. 2-221 terem, részletes beosztás ITT

 

Ellátásilánc-menedzsment mesterképzési (MSc) szak

BC-AGI-6. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 10. (kedd) 7.30 óra, helyszín: BUD-G.F-102 szeminárium (G12-es terem), részletes beosztás ITT

 

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterképzési (MSc) szak

BC-AGI-7. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 12. (csütörtök) 10.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 K6-os terem, részletes beosztás ITT

 

Vezetés és szervezés mesterképzési (MSc) szak:

BC-AGI-8. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 10. (kedd) 9.00 óra, helyszín: BUD-G. F-107 terem, részletes beosztás ITT

BC-AGI-9. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 10. (kedd) 9.00 óra, helyszín: BUD-G. F-101 terem, részletes beosztás ITT

 

Felszámló és vagyonfelügyeleti szakközgazdász/specialista szakirányú továbbképzési szak

BC-AGI-10. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 9. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-G.F-101 szeminárium, részletes beosztás ITT

 

Élelmiszertudományi és Technológiai Intézet:

 

Élelmiszermérnök alapképzési (BSc) szak:

 

Szaktárgyi komplex vizsga:

BC-ÉTTI-1. bizottság: 2022.december 8. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-A.A-9 (9-es lab.), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-2. bizottság: 2022.december 8. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-3. bizottság: 2022.december 8. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K.7-es terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-4. bizottság: 2022.december 9. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-A.A-9 (9-es lab.), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-5. bizottság: 2022.december 9. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-6. bizottság: 2022.december 9. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K.7-es terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-7. bizottság: 2022.december 9. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/1 (K.8-as terem), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-ÉTTI-8. bizottság, állatitermék technológia és minőségügy: 2022.december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: Budai Campus, D épület ÁÉTT tanszéki könyvtár, részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-9. bizottság, árukezelési technológiák és minőségügy: 2022.december 14. (szerda) 8.30 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-10. bizottság, édes- és zsiradékipari technológiák: 2022.december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.3-333 b. (333b.szem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-11. bizottság, édes- és zsiradékipari technológiák: 2022.december 15. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.3-333 b. (333b.szem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-12. bizottság, élelmiszerkereskedelem: 2022. december 13. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.1-122 (G.117-Spar terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-13. bizottság, élelmiszerkereskedelem: 2022.december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.1-122 (G.117-Spar terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-14. bizottság, élelmiszertechnológiai automatizálás és digitalizáció: 2022.december 14. (szerda) 8.30 óra, helyszín: BUD-L.A-2 (L.fsz.2), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-15. bizottság, sör- és szeszipari technológiák: 2022.december 15. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-16. bizottság, sütő és tésztaipari technológiák: 2022. december 13. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.3-333 b. (333b.szem), részletes beosztás ITT
BC-ÉTTI-17. bizottság, tartósítóipari technológiák: 2022.december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.A-11 (11Klab.-Konzerv labor), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-18. bizottság, tartósítóipari technológiák: 2022.december 15. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.A-11 (11Klab.-Konzerv labor), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-19. bizottság, táplálkozás-élelmiszertechnológia: 2022.december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.F-17 (L.mfsz.17), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-20. bizottság, táplálkozás-élelmiszertechnológia: 2022.december 15. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.F-17 (L.mfsz.17), részletes beosztás ITT

 

Biomérnöki alapképzési (BSc) szak

 

Szaktárgyi komplex vizsga:

BC-ÉTTI-21. bizottság: 2022.december 8. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), BUD-K.2-222 szeminárium (30), BUD-K.2-223 szeminárium (38), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-22. bizottság: 2022.december 9. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), BUD-K.2-222 szeminárium (30), BUD-K.2-223 szeminárium (38), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-ÉTTI-23. bizottság, környezetgazdálkodás, 2022. december 14. (szerda) 9.00 óra, helyszín: BUD-A.A-9 (9-es lab.), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-24. bizottság, alkalmazott biotechnológia: 2022. december 14. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), BUD-K.2-222 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-25. bizottság, alkalmazott biotechnológia: 2022.december 15. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), BUD-K.2-222 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

 

Élelmiszermérnöki mesterképzési (MSc) szak

Általános élelmiszermérnöki ismeretek:

BC-ÉTTI-26. bizottság: 2023. január 10. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/2 (K.5-ös előadó), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-ÉTTI-27. bizottság, biotechnológia specializáció: 2023. január 13. (péntek) 9.30 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K.7-es terem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-28. bizottság, folyamattervező specializáció: 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín:      BUD-L.A-2 (L.fsz.2), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-29. bizottság, élelmiszertechnológia és termékfejlesztés specializáció: 2023. január 11. (szerda) 8.00 óra, helyszín: BUD-D.2-205 (5.szem.), részletes beosztás ITT

 

Élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnök mesterképzési (MSc) szak

 

Szakmaspecifikus ismeretek:

BC-ÉTTI-30. bizottság: 2023. január 10. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.1-104 (104.szem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-34. bizottság: 2023. január 11. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.1-104 (104.szem), részletes beosztás ITT

Általános szakmai ismeretek záróvizsga védéssel:

BC-ÉTTI-31. bizottság: 2023. január 12. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.1-104 (104.szem), részletes beosztás ITT

BC-ÉTTI-35. bizottság: 2023. január 13. (csütörtök) 8.00 óra, helyszín: BUD-L.1-104 (104.szem), részletes beosztás ITT

 

Gyümölcs-zöldség feldolgozó szakmérnök / szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

BC-ÉTTI-32. bizottság: 2023.január 16. (hétfő) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.F-106 szeminárium (G15-ös terem), részletes beosztás ITT

 

Pálinkamester szakmérnök / szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

BC-ÉTTI-33. bizottság: 2023.január 16. (hétfő) 8.30 óra, helyszín: BUD-G.F-106 szeminárium (G15-ös terem), részletes beosztás ITT

 

Kertészettudományi Intézet:

 

kertészmérnöki alapképzési (BSc) szak

 

Szaktárgyi komplex vizsga (kertészeti szaktárgyi és specializációk) – 2022. december 12. (hétfő) 8.30

BC-KERTI-1. bizottság, helyszín: Budai Campus Főigazgatóság – Tanácsterem (K épület, tanszéki szárny, 2.emelet, 205/2.), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-2. bizottság, helyszín: Budai Campus Főigazgatóság – Tárgyaló (K épület, tanszéki szárny, 2.emelet, 205/1.), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-3. bizottság, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K7-es terem), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-4. bizottság (magyar és angol nyelven), helyszín: BUD-K.2-212/1 (K8-es terem), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-KERTI-5. dísznövénytermesztés és faiskola specializáció: 2022. december 16. (péntek) 8.30 óra, helyszín: BUD-K.3-311, részletes beosztás ITT

BC-KERTI-6. gyógynövénytermesztés specializáció, kertészeti biotechnológia és növénynemesítés specializáció, zöldségtermesztés specializáció: 2022. december 16. (péntek) 8.30 óra, helyszín: BUD-A.1-113 (109-es szeminárium terem), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-7. gyümölcstermesztés specializáció, szőlészet, szőlőtermesztés specializáció: 2022. december 16. (péntek) 8.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-8. környezetgazdálkodás és precíziós kertészeti technológiák specializáció: 2022. december 16. (péntek) 8.30 óra, helyszín: BUD-K.3-322 (322-es szeminárium terem), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-9. ökológiai gazdálkodás és természetvédelem specializáció: 2022. december 16. (péntek) 9.00 óra, helyszín: BUD-K2.212/2 (K7-os terem), részletes beosztás ITT

BC-KERTI-10.: kertészeti vállalkozásfejlesztés specializáció: 2022. december 13. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-G.1-117, részletes beosztás ITT

 

határon túli levelező tagozat szaktárgyi komplex vizsga és záróvizsga:

BC-KERTI-11. Zenta: 2022. december 15. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: Zenta, Berényi János Innovációs Központ, részletes beosztás ITT

BC-KERTI-12.: Révkomárom: 2022. december 16. (péntek) 14.00 óra, helyszín: Révkomárom, Hotel Danubius, részletes beosztás ITT

 

kertészmérnöki mesterképzési (MSc) szak

 

Szaktárgyi komplex vizsga:

BC-KERTI-13. bizottság (magyar és angol nyelven): 2023. január 10. (kedd) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K7-es terem), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-KERTI-14. bizottság (magyar és angol nyelven): 2023. január 16. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K7-es terem), részletes beosztás ITT

 

gyógynövényismerő és -felhasználó szakmérnök / szakember szakirányú továbbképzési szak

 

Szaktárgyi komplex vizsga és záróvizsga:

BC-KERTI-15. bizottság: 2023. január 16. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

 

Környezettudományi Intézet:

 

környezetgazdálkodási agrármérnöki alapképzési (BSc) szak

 

biológiai talajerőgazdálkodási szakmérnök / szakember szakirányú továbbképzési szak

BC-KÖTI-1. bizottság: 2023. január 10. (kedd) 8.00 óra, helyszín: BUD-K 322. (tanszéki könyvtár), részletes beosztás ITT

 

Növényvédelmi Intézet:

 

növényorvosi mesterképzési (MSc) szak

 

Szaktárgyi komplex vizsga:

BC-NVI-1. bizottság: 2022. december 12. (hétfő) 8.00 óra, helyszín: BUD-A.2-209 (2em. 206), részletes beosztás ITT

 

Záróvizsga:

BC-NVI-2. bizottság: 2022. december 16. (péntek) 8.00 óra, helyszín: K. épület Elnöki Tanácsterem (2.em), részletes beosztás ITT

 

Szőlészeti és Borászati Intézet:

 

szőlész-borász mérnöki alapképzési (BSc) szak

BC-SZBI-1. bizottság: szaktárgyi komplex vizsga és záróvizsga, 2022. december 12-13. (hétfő-kedd), helyszín: BUD-D.1-101 (1.szem), részletes beosztás ITT és ITT

 

szőlész-borász mérnöki mesterképzési (MSc) szak

BC-SZBI-2. bizottság: szaktárgyi komplex vizsga, 2023. január 9. (hétfő) 10.00 óra, helyszín: BUD-D.1-101 (1.szem), részletes beosztás ITT

 

Tájépítészeti, Településtervezési és Díszkertészeti Intézet:

 

tájrendező és kertépítő mérnöki alapképzési (BSc) szak

BC-TTDI-1. bizottság, tájrendező „B” specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/2 (K.5.-ös előadó), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-2. bizottság, tájrendező „B” specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/1 (K6-os terem), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-3. bizottság, tájrendező „C” specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221, részletes beosztás ITT

BC-TTDI-4. bizottság, tájrendező „C” specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-222, részletes beosztás ITT

BC-TTDI-5. bizottság, településüzemeltető specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/1 (K.8.-as terem), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-6. bizottság, településüzemeltető specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.1-102, részletes beosztás ITT

BC-TTDI-7. bizottság, kertépítő specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 13. (kedd) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/2 (K.5.-ös előadó), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-8. bizottság, kertépítő specializáció: komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2022. december 13. (kedd) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K.7.-es terem), részletes beosztás ITT

 

tájépítész mérnöki mesterképzési (MSc) szak

Kert- és Szabadtértervezési Tanszék és Kertművészeti és Kertépítészeti Tanszék:

BC-TTDI-11. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/2 (K.7.-es terem), részletes beosztás ITT

Tájvédelmi és Tájrehabilitációs Tanszék:

BC-TTDI-10. bizottság: szakmai komplex vizsga, 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-222 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-18. bizottság: diplomavédés, 2023. január 13. (péntek) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-222 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

Tájtervezési és Területfejlesztési Tanszék:

BC-TTDI-12. bizottság: szakmai komplex vizsga, 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-13. bizottság: diplomavédés, 2023. január 12. (csütörtök) 14.00 óra, helyszín: BUD-K.2-221 szeminárium (30), részletes beosztás ITT

 

tájépítészet és kertművészet mesterképzési (MA) szak magyar és angol nyelven

BC-TTDI-15. bizottság: tervezési záróvizsga feladat, 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/2 (K5. előadó) ITT

BC-TTDI-16. bizottság: diplomavédés (magyar és angol nyelven), 2023. január 13. (péntek) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-213/2 (K5. előadó), részletes beosztás ITT

BC-TTDI-17. bizottság: diplomavédés (magyar és angol nyelven), 2023. január 13. (péntek) 9.00 óra, helyszín BUD-K 1-110 (KTÉPszeminárium)), részletes beosztás ITT

 

településmérnöki mesterképzési (MSc) szak

BC-TTDI-14. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2023. január 12. (csütörtök), helyszínBUD-K.2-212/1 (K.8.-as terem), részletes beosztás ITT

 

favizsgáló és faápoló szakember/szakmérnök szakirányú továbbképzési szak

BC-TTDI-9. bizottság: szakmai komplex vizsga és szakdolgozat-védés, 2023. január 11-12. (szerda-csütörtök), helyszín: BUD-K.3-311 (K311-as tanterem Dísznövénytermesztési és Dendrológiai Tanszék), részletes beosztás ITT és ITT

 

Vidékfejlesztés és Fenntartható Gazdálkodás Intézet:

 

pénzügy és számvitel alapképzési (BSc) szak

BC-VFGI-1. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022. december 13. (kedd) 9.00 óra, helyszín BUD-G.F-107 szeminárium  (G16-os terem), részletes beosztás ITT

BC-VFGI-2. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022.december 14. (szerda) 9.00 óra, helyszín BUD-G.F-107 szeminárium  (G16-os terem), részletes beosztás ITT

 

Turizmus vendéglátás alapképzési (BA) szak

A záróvizsga a Szent István Campuson kerül megszervezésre. Időpont: 2022. december 12. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: MATE Szent István Campus Gödöllő, Páter Károly utca 1. Főépület, Szénay-terem, részletes beosztás ITT

 

Emberi erőforrás tanácsadó mesterképzési (MSc) szak, valamint agrár- és természettudományi szakfordító szakirányú továbbképzési szak

BC-VFGI-3. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés 2022. december 15. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-223 szeminárium (38), részletes beosztás ITT

 

Ökológiai gazdálkodási mérnök mesterképzési (MSc) szak

BC-VFGI-4. bizottság: szaktárgyi komplex vizsga, 2022. december 15. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín: BUD-K.2-212/1 (K.8.-as terem), részletes beosztás ITT

BC-VFGI-5. bizottság: diplomavédés, 2023. január 12. (csütörtök) 9.00 óra, helyszín:  BUD-K.2-212/2 (K.7.-es terem), részletes beosztás ITT

 

Pénzügy mesterképzési (MSc) szak

BC-VFGI-2. bizottság: szakmai komplex vizsga és diplomavédés, 2022. december 14. (szerda) 9.00 óra, helyszín BUD-G.F-107 szeminárium  (G16-os terem), részletes beosztás ITT

 

Regionális és környezeti gazdaságtan mesterképzési (MSc) szak

A záróvizsga a Szent István Campuson kerül megszervezésre. Időpont: 2023. január 16. (hétfő) 9.00 óra, helyszín: MATE Szent István Campus Gödöllő, Páter Károly utca 1. Főépület, Szénay-terem, részletes beosztás ITT

 

Turizmus vendéglátás felsőoktatási szakképzési (FOSZK) szak

A záróvizsga a Szent István Campuson kerül megszervezésre. Időpont: 2022. december 12. (hétfő) 14.00 óra, helyszín: MATE Szent István Campus Gödöllő, Páter Károly utca 1. Főépület, Szénay-terem, részletes beosztás ITT